dekódovací brýle red-red

dekódovací brýle red-red
Model: RR02
Dostupnost: Na skladě
Cena: 25 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Brýle, které odfiltrují z obrazu nežádoucí obsah, nebo naopak zobrazí to co pouhým okem nevidíme, případně změní předměty v jiné.

Stejného efektu samozřejmě docílíme i s 3D anaglyf brýlemi, které mají jeden filtr také shodně červený, ovšem takové by byly pro reklamní účely, či například společenskou hru nevhodné a odváděly by pozornost od hlavního účelu. autor textu fa Tridakt!

Příklady použití: 

- Reklamní účel kdy například po nasazení brýlí zmizí z obrazu viry, bacily, špína, případně varianta kdy si zákazník nasadí tzv. "růžové brýle" a z obrazu zmizí to nežádoucí, ošklivé, strašidelné.... Nápadů může být jistě nepřeberné množství. Výroba takového obrázku je přitom velmi jednoduchá. To co má zmizet po nasazení těchto brýlí stačí pouze namalovat ve shodně červeném odstínu.

- Skrytý text: (případně i obraz) Tímto způsobem lze i změnit některé objekty na jiné. Například zbraně na květiny apod.

 +  = 

První a druhý obrázek vložíme do programu pro tvorbu anaglyfů (např. StereoPhoto Maker viz sekce software) jako levý a pravý obraz.  (druhá ikona zleva Open Left and Right Image)

Pak vytvoříme barevný anaglyph (např. klávesou F7)

Šifrovaný obrázek se lépe schová využijeme-li funkci half color. (Nastavení: Stereo / ColorAnaglyph / half color red-cyan)

Sledováním výsledného obrazu přes brýle s červeným filtrem vidíme skrytý text či obraz.

Vše doporučujeme ukládat s minimální kompresí.

 

V případě zájmu o větší množství si prosím vyžádejte velkoobchodní nabídku.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:3D shop TRIDAKT, © 2019