stereo fotoaparát FUJI 3D FinePix REAL3D W3

stereo fotoaparát FUJI 3D FinePix REAL3D W3
stereo fotoaparát FUJI 3D FinePix REAL3D W3 stereo fotoaparát FUJI 3D FinePix REAL3D W3 stereo fotoaparát FUJI 3D FinePix REAL3D W3 stereo fotoaparát FUJI 3D FinePix REAL3D W3 stereo fotoaparát FUJI 3D FinePix REAL3D W3
Model: FUJI 3D W3
Dostupnost: vyprodáno
Cena: 7 250 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Po úspěšném představení prvního digitálního 3D fotoaparátu na světě v září roku 2009 nabízí společnost Fujifilm svým zákazníkům nový model.

Trojrozměrné fotografie a video můžete prohlížet na speciálním a velmi efektním 3D LCD monitoru na zadní straně fotoaparátu s vysokým kontrastem a úhlopříčkou 3,5 place, nebo pomocí LCD 3D rámečku, který lze dokoupit, případně propojit fotoaparát přímo s libovolným 3D televizorem přes vysokorychlostní HDMI kabel 1.4 (není součást balení).

Zasvěcení stereofotografové, kteří vědí jak dále zpracovat a prohlížet pořízenou stereofotografii však dokáží využít tento v pořadí druhý digitální 3D fotoaparát ještě mnohem více.Z přístroje uložíte do PC soubory *.mpo (stero - dva obrázky v jednom souboru). Tento soubor jednoduše zpracujete v programu StereoPhoto Maker (zdarma ke stažení), kde můžete libovolně dále pracovat se stereofotografií, například k vytvoření anaglyfu pro dvoubarevné 3D brýle, nebo zobrazíte jedním z mnoha způsobů kdy se dá pozorovat stereo fotografie, tak abychom vnímali prostor v obraze. Samozřejmostí je i úprava klasické 2D fotografie. 3D video soubory zase zpracujete v programu StereoMovie Maker

Velmi zajímavá je možnost fotografování dvou snímků s manuálním posunem přístroje po vodorovné ploše pro hyper stero nebo naopak pro makro stero, kdy je potřebná jiná vzdálenost objektivů (stereo báze). Po vyfotografování prvního 2D obrázku se na LCD zobrazí tento snímek průhledně, což umožní přesné zacílení pro druhou expozici. V praxi, třeba na rozhledně, vyfotíte tímto způsobem hyper stereo snímek s libovolnou bází vzdálenou i několika metrů. Nebo naopak při makro fotografování posunete přístrojem jen o pár milimetrů. LCD vám pak výsledek zobrazí ve 3D a případné nepřesnosti opět upravíte ideálně ve StereoPhoto Makeru.

Dalším krokem kupředu oproti minulému modelu je, kromě menu v českém jazyce přímo na přístroji, také v manuálních možnostech nastavení času a clony.

Pro více informací o stereo fotografování doporučujeme navštívit klub stereoskopické fotografie.

Manuál v češtině ke stažení zde

Nový fotoaparát FinePix REAL3D W3 od Fujifilmu přivádí 3D obraz k dokonalostiJedinečná technologie Fujifilmu představuje skutečné 3D snímky, ohromující 3D filmy ve vysokém rozlišení a přímé připojení k libovolnému 3D televizoru. Dává tak nový rozměr rodinné televizi.Po úspěšném představení prvního3D fotoaparátu na světě v září roku 2009 nabízí společnost Fujifilm svým zákazníkům novou příležitost vytvářet vlastní opravdový, ne pouze prokládaný 3D obsah – právě pomocí nového fotoaparátu FinePix Real 3D W3Přestože je menší a lehčí než původní model, přichází FinePix W3 s větším a kvalitnějším displejem, režimem Auto 3D, stereofonním záznamem a jedinečnou možností zaznamenávat video v Real 3D ve vysokém rozlišení, s živým přenosem nebo přehrávaným záznamem pomocí přímého připojení k libovolnému 3D televizoru - pomocí mini HDMI kabelu 1.4 (vysokorychlostní typ).I u modelu FinePix W3 pokračuje společnost Fujifilm ve své strategii nabízet obsah Real 3D tak, jak jej zaznamená systém lidského vidění, a to použitím dvou vysoce kvalitních čoček a dvou čipů CCD v jednom těle. Tím dává uživateli na výběr, zda bude 3D snímky a video sledovat se speciálními brýlemi či bez nich.3D obsah můžete sledovat ve vysokém rozlišení na kterémkoli velkoplošném 3D televizoru, jejichž nabídka se stále rozšiřuje, pomocí brýlí dodávaných společně s televizorem.Úžasné 3D snímky lze sledovat i bez brýlí na vestavěném LCD displeji s úhlopříčkou 3,5 palce nebo pomocí volitelného digitálního 3D prohlížeče/fotorámečku o úhlopříčce 8 palců. Snímky lze rovněž vytisknout v podobě speciálních „lentilkulárních“ fotografií – pomocí unikátního tiskového procesu, který bude v brzké době poprvé dostupný v Evropě v několika rozměrech.Majitelé 3D televizorů mohou zůstat v klidu. FinePix W3 představí jejich nové přístroje v nejlepším světle, a to díky jedinečnému systému nahrávání 3D videa ve vysokém rozlišení a funkci řízení paralaxy, která pomáhá odstranit problémy s přeslechy. Umožňuje totiž jemné doladění 3D i po pořízení záznamu.Tak trochu jiný 2D fotoaparátPřestože jsou uživatelé  uneseni jedinečnými vlastnostmi přístroje FinePix W3 v oblasti 3D, neměli by ponechat stranou skutečnost, že si pořizují i opravdu neobyčejný  2D fotoaparát.Nová technologie přinesla i jedinečné výhody při pořizování nímků a záznamu videa ve 2D. Uživatel tak dostává do rukou nový rozměr tvůrčí svobody .Díky dvěma kvalitním čočkám Fujinon a dvěma CCD senzorům představuje typ FinePix W3 v podstatě dva fotoaparáty v jednom těle. Výkonný procesor pro zpracování obrazu má dostatečný výkon k pořízení dvou různých fotografií najednou.Fotografové tedy mohou zároveň pořizovat širokoúhlou i zoomovanou verzi jednoho snímku, případně dvě různá vyvážení barev nebo exponovat dva snímky s nízkou a vysokou citlivostí.Fotoaparát FinePix Real 3D W3 bude na trh uvedena koncem září 2010. Bude k dostání ve vybraných specializovaných fotografických obchodech.Stručný popis funkcí:

Natáčení 3D filmů v HD (720p) a snímání 3D fotografií

Okamžité přehrávání ve 3D na vestavěném LCD s vysokým kontrastem a uhlopříčkou 3,5 palce (bez nutnosti používat speciální 3D brýle)

Přímé připojení přes vysokorychlostní HDMI kabel 1.4 (typ A-typ C) k libovolnému značkovému 3D HD televizoru

Dva CCD senzory 1/2,3 palce s rozlišením 10 megapixelů

Dva objektivy Fujinon s 3 násobným přiblížením

3D RP (Real Photo) HD PROCESOR

Kompaktní, lehké tělo o hmotnosti 230 g (bez příslušenství, baterií a paměťové karty)

Speciální 2D efekty díky funkcím Simultaneous Shooting (simultánní snímání)

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:3D shop TRIDAKT, © 2018