3D brýle red-cyan plastové s ochr. fólií

3D brýle red-cyan plastové s ochr. fólií
Model: RC05f
Dostupnost: Na skladě
Cena: 140 Kč

2 kusů a více za 120 Kč
4 kusů a více za 100 Kč
6 kusů a více za 90 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

3D brýle s filtry červená-azurová (resp. modrozelená). V současné době nejčastěji využívaná kombinace. Přesné odstíny zaručují dobré odfiltrování anaglyfového obrazu a 3D videa na tomto principu Dodáváno s ochrannou fólií proti poškrábání!

Tyto 3D brýle mají velké filtry s velmi dobrými odstíny, které eliminují dvojí vidění (tzv. duchaření) v anaglyfu. Prakticky jsou použity totožné filtry, které se vkládají do kvalitních a zároveň původních, originálních papírových verzí z USA a tedy přesnější než mají např. plastové brýle RC03. V porovnání s dražšími plastovými brýlemi (např. RC06) nejsou až tak pohodlné pro nošení a může se v nich odrážet světelný zdroj umístěný za pozorovatelem.  Kladný bod připisujeme tomu, že se dodávají s ochrannou fólií proti poškrábání.

Kombinace filtrů red-cyan je v současné době nejpoužívanější. proto je také využijete ke sledování naprosté většiny 3D filmů, 3D galerií a 3D her. Můžete s nimi sledovat prostorové obrazy na monitorech, televizních obrazovkách, projekci na běžném filmovém plátně, ale i tištěné 3D obrazy a fotografie, které si lehce nafotíte a vyrobíte také běžným fotoaparátem.

Tyto brýle jsou vhodné k prohlížení barevných i nebarevných 3D obrázků - anaglyfů (stereogramů), včetně většiny běžně dostupných 3D filmů. Na internetu naleznete nekonečně mnoho galerií, filmů i 3D her právě pro 3D brýle s filtry red-cyan. 

Ukázky 3D fotografií právě pro tyto brýle naleznete také v naší 3D galerii.

Vlastní tvorba stereofotografie je velmi nenáročná. Můžete fotografovat i jedním přístrojem. Zde naleznete návod.

Doporučujeme velmi kvalitní software a zcela zdarma: Stereo PhotoMaker , který používají i profesionální stereofotografové. Zkušenosti a návod naleznete v českém stereoklubu.

Příklady 3D filmů na DVD, které jsou pro brýle s filtry red-cyan:
* Fly Me To the Moon
* Spy Kids: Mission 3D - Game Over
* Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Koncert v Disney Digital 3D* Park 3d
* Barbie a tajemný Pegasus
* The Adventures of Sharkboy a Lavagirl v 3-D
* Polární expres 3D
* Avatar 3D
* Shrek - odvážný hrdina


 

Další odkazy na software.

Ceny uvedeny včetně DPH.
3D filmy na DVD zakoupíte například na filmcity.cz

V případě zájmu o větší množství si prosím vyžádejte aktuální velkoobchodní nabídku.

Jak poznám že potřebuji brýle s filtry red-cyan? Při pozorování 3D obrazu, 3D videa nebo 3D hry pouhým okem uvidíte v obraze tzv "duchy" vybarvené právě do těchto odstínů. Tak jako zde na ukázce. Jedná se o dva obrazy přes sebe překryté a snímané s mírným posunem (stereo záznam). Jeden obraz je vytónován do azurové (cyan) a druhý do červené barvy (red).

3D foto - anaglyf pro brýle red cyan

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:3D shop TRIDAKT, © 2024