papírové 3D brýle red-blue bez ramínek

papírové 3D brýle red-blue bez ramínek
Model: RB01
Dostupnost: Na skladě
Cena: 30 Kč

5 kusů a více za 28 Kč
10 kusů a více za 26 Kč
50 kusů a více za 25 Kč
100 kusů a více za 20 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

3D brýle červeno modré se využívají méně často než brýle red-cyan, ovšem pokud je 3D hra, 3D film, či 3D galerie zhotovena právě pro tuto barevnou kombinaci, pak je lepší využít právě tyto filtry.

Originál filtry red-blue přesných odstínů! (U anaglyfu zásadní a důležité!). Dovoz USA

Jsou vhodnější k prohlížení nebarevných 3D obrázků - anaglyfů (stereogramů). Verze bez ramínek se lépe využije při vkládání do časopisů, CD, DVD apod. Oceníte to také  při tvorbě vlastních anaglyfů, kdy si brýle velmi často sundaváte a znovu nasazujete.

Pokud se snažíte vytvářet vlastní 3D fotografie, určitě zkusíte i tuto barevnou kombinaci. Vlastní tvorba stereofotografie je velmi nenáročná. Můžete fotografovat i jedním přístrojem. Zde naleznete návod.

Doporučujeme velmi kvalitní software a zcela zdarma: Stereo PhotoMaker , který používají i profesionální stereofotografové. Zkušenosti a návod naleznete v českém stereoklubu.

Tyto 3D brýle také můžete zakoupit i v sadě s ostatními druhy zde.

Další odkazy na software.

Ceny uvedeny včetně DPH.
3D filmy na DVD zakoupíte například na filmcity.cz

V případě zájmu o větší množství si prosím vyžádejte aktuální velkoobchodní nabídku.

Ukázka 3D fotografie pro 3D brýle s filtry red-blue. Při pozorování obrazu bez brýlí je zde vidět jak se překrývají dva obrazy pro levé a pravé oko na jedné ploše. Vytónováním těchto obrazů do shodných odstínů jako mají filtry na brýlích, se docílí toho aby každé oko vidělo jen ten jeden obraz, který je určen právě pro levé a pro pravé oko zvlášť. Z takového obrazu (anaglyfu), ať už se jedná o 3D hru, nebo 3D video, lehce poznáte jaké odstíny filtrů potřebujete mít na brýlích. Bez brýlí zde vidíte v obraze tzv. "duchy" - okraje předmětů vybarvené modře (blue) a červeně (red). 

3D fotografie pro modro červené 3D brýle

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:3D shop TRIDAKT, © 2024